اطلاعیه شماره ۲

اطلاعیه شرکت آبنوس

آیا کسانی را می شناسید که خواب قارچ دیده و رنگ و بو وکیفیت آن را در خواب تجربه کرده باشند؟ می گویند که خواب دیدن ، در واقع رویای اتفاقاتی است که طی روز برای هرکس رخ می دهد.
ثابت شده است که بسیاری از دست اندرکاران به قارچ و تولید آن فکر می کنند ، با این حال یکی از پرورش دهندگان قارچ می گفت همه وقت ما در مزرعه قارچ نمی گذرد تا ارتقای فناوری و روند رشد و توسعه فعالیتمان را در خواب ببینیم !
اگر بعضی از افراد جواب منفی می دهند و خواب قارچ را هم نمی بینند ، به دلیل آن است که بیشتر وقتشان را در بانک ها می گذرانند(همان مکانهایی که بزرگترین ایجاد کنندگان نگرانی برای مردم هستند) و بقیه وقتشان نیز صرف التماس به کسانی می شود که به آنان چک دارند و می خواهند با آن به بانک مراجعه کنند و از طرفی هم باید با بدهکارانی که سروقت دین خود را اداء نکرده اند ، تماس بگیرند ، گویی حلقه های به هم پیوسته ، یکی در میان بدهکار و طلبکارند و در اکثر موارد هم انسانهایی آبرومندند که گاهی ادعا می کنند اولین بار است چک هایشان بی اعتبار شده است . لذا از تمامی افرادی که در نظر دارند برای راه اندازی واحد تولید اقداماتی را انجام دهند پیشنهاد می دهیم که قبل از هر اقدامی نصبت به بازار هدف خود شناسایی لازم را انجام داده و پس از آن اقدام به تولید نماید . متذکر می گردیم که عده ای سودجو در استان زنجان متاسفانه اقدام به راه اندازی شرکت های تحت عنوان پشتیبان نموده اند و ادعا می نمایندکه ما هم مثل شرکت آبنوس خرید تضمینی انجام می دهیم توجه داشته باشید که شرکت آبنوس قبل از خرید قارچ شما نسبت به عقد قرارداد کتبی اقدام و پس از آن خرید صورت میگیرد . لذا از تمامی عزیزانی که در خواب یا بیداری به فکر تولید قارچ می باشند خواهش می کنیم قبل از شروع به کار بازار خود را پیدا کنید و سپس اقدام نمایید . اگر تا به امروز یک جوان بیکار هستید مطمئن باشید اگر بدون برنامه حرکت کنید به یک جوان بیکار بدهکار تبدیل خواهیدشد.
باتشکر – هئیت مدیره شرکت آبنوسفرستادن دیدگاه